Słodki prezent dla naszych pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Dnia Położnych Zarząd i Dyrekcja Kutnowskiego Szpitala Samorządowego w piątek, 11 maja podziękowali zatrudnionym w naszej placówce pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym za ich codzienną pracę i opiekę nad pacjentami. Dzięki osobistemu wsparciu Grzegorza Ambroziaka, burmistrza Żychlina i Urzędu Gminy Żychlin dla każdej pielęgniarki, pielęgniarza i położnej mogliśmy przekazać słodki upominek w postaci tabliczki czekolady w podziękowaniu za ciężką i trudną pracę.

- Życzę Wam wytrwałości i spełnienia marzeń w życiu prywatnym z okazji Waszego Święta. Nie ma mowy o dobrym procesie leczenia bez Waszego wsparcia, zaangażowania  i troskliwej opieki nad ciężko chorym. Cieszę się że mogę Wam w ten sposób za ten trud podziękować – mówił Marek Piotr Kiełczewski, prezes zarządu KSS Sp. z o.o.

- Sama jestem przecież pielęgniarką dlatego wiem jak ciężki i jednocześnie wspaniały jest ten zawód. Bardzo się cieszę, że dziś możemy chociaż trochę osłodzić Wam ten dyżur. Zawsze miło jest nam, gdy ktoś o nas pamięta – dodaje Irena Dałek, dyrektor ds. pielęgniarstwa KSS Sp z o.o.

Zarząd Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp z o.o. dziękuje Gminie Żychlin za wsparcie obchodów Międzynarodowego Dnia Pilęgniarki i Dnia Polożnej w naszej placówce.

Zdjęcia: Zespół TV Kutno.