Nowy Zastępca do spraw Medycznych w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Jest nam bardzo miło poinformować, że z dniem 15 stycznia Kutnowski Szpital nawiązał współpracę z dr n.  med. Panem Markiem Neuberg, który objął funkcję zastępcy dyrektora ds. medycznych. Wierzymy, że 40-letnia praktyka zawodowa oraz wiedza Pana Doktora podniosą jakość i zakres świadczeń medycznych udzielanych w Naszym Szpitalu.

Pan Doktor nauk medycznych Marek Neuberg specjalizuje się w dziedzinie ginekologii i położnictwa, szczególnie w ginekologii małoinwazyjnej. Wykonuje między innymi operacje metodą laparoskopowo-przezpochwową - vNOTES, które są obecnie najmniej inwazyjną procedurą zabiegową w ginekologii. Oprócz tego od wielu lat zajmuje się medycyną rozrodu oraz opieką medyczną nad ciążą powikłaną. Jest członkiem EUROPEAN SOCIETY FOR GYNAECOLOGICAL ENDOSCOPY. Warto podkreślić bogate doświadczenie zawodowe Pana Doktora, który był nauczycielem akademickim w Akademii Medycznej we Wrocławiu i ordynatorem kilku oddziałów ginekologiczno-położniczych. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania opieką zdrowotną oraz z prawa medycznego. W ostatnim czasie był Ordynatorem Oddziału Ginekologiczno–Położniczego oraz pełnił obowiązki Dyrektora ds. medycznych w Szpitalu Wojewódzkim im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu.

Liczymy na owocną współpracę i życzymy Panu Doktorowi powodzenia we wszystkich podjętych projektach i działaniach. Jest nam niezmiernie miło, że załoga Naszego Szpitala została wzbogacona o człowieka z tak pięknym bagażem zawodowym i bezcenną wiedzą w dziedzinie medycyny.